Ljuskrona i venetiansk stil

439974

LJUSKRONA med fem ljusarmar, venetiansk stil, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm

enstaka nagg kan förekomma

Belysning, Ljuskronor

Rum 20

Ljuskrona i venetiansk stil

Budhistorik (5 bud)
3068384
850
3060728
3060726
750
3053777
3053363

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.