Hänge silver samt emalj

439962

HÄNGE/BROSCH, silver samt emalj, delvis förgyllt, 1900-tal, dekor av filigran samt granulater, höjd 106 mm, vikt ca 18,1 g

Bruksslitage, förgyllning delvis bortsliten

Guld/Smycken, Halsband, hängsmycken

Hänge silver samt emalj

Budhistorik (11 bud)
3078382
750
3078378
700
3078369
650
3078374
650
3078369
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.