Orientmatta

439961

ORIENTMATTA, antik, sydpersisk, Afshar, ca 155x129 cm

Skador, slitage, skador/spår av malangrepp

Mattor/Textilier

Visas på begäran

Orientmatta

Budhistorik (5 bud)
3065833
1 600
3069286
3065833
3065829
3065827

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.