Kniv Johan Berg Eskilstuna

439957

JOHAN BERG, kniv, 1900-talets början, mässingsslida, Eskilstuna, signerad G.JOH.BERG No 12, knivblad signerat Joh Berg, knivlängd 19 cm

Bruksslitage och mindre skador

Vapen/Medaljer

Kniv Johan Berg Eskilstuna

Budhistorik (8 bud)
3069148
600
3068992
550
3068743
500
3066074
450
3068741
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.