Sjal

439955

SJAL/ FLYGELDUK, old/ semiantik, paisleymönster, maskinvävd, ca 350x160 cm

Slitage, skador, mindre lagningar

Mattor/Textilier, Diverse

Rum 8

Sjal

Budhistorik (19 bud)
3068880
1 300
3067493
3068879
3067493
3068877
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.