Vattenkannor sterlingsilver

439954

VATTENKANNOR, 2 st, sterlingsilver, varav en stämplad Fisher, 4 pints, höjd ca 22-23 cm, total vikt ca 1200 g
WATER PITCHES, 2 pc, sterlingsilver, Fisher, 4 pints, height 23 cm, total weight ca 1200 g

Invändigt med repor, en med buckla på livet

Silver

Vattenkannor sterlingsilver

Budhistorik (14 bud)
3069100
6 400
3068114
6 200
3068114
5 400
3067570
5 200
3064630
5 000

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.