Holger M Toringer

439932

HOLGER M TORINGER (1900-tal): Elefant framför mausoleum, signerad, olja på duk, ca 61x41 cm

Holger M Toringer

Budhistorik (2 bud)

3055834
3050316

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.