Orientmatta

439930

ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bidjar, ca 81x69 cm

Skador av malangrepp, vävda avslut/fransar med slitage

Mattor/Textilier

Visas på begäran

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
3082108
3081156
750
3078987
700
3072675
650
3078986
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.