Hemery Lindberg

439929

HEMERY LINDBERG (född 1919): Azurblått hav, signerad och daterad 65 , olja på pannå, 86x71 cm

krackerat , färgbortfall

Fack 12

Hemery Lindberg

Budhistorik (22 bud)
3068008
3 400
3067992
3 200
3067992
2 800
3067825
2 600
3067989
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.