Olle Almgren

439920

OLLE ALMGREN (född 1914): Motiv från Järsö Roslagen, signerad och daterad 1954 Järsö Roslagen, olja på pannå, ca 39x69 cm

Fack 9

Olle Almgren

Budhistorik (20 bud)
3066577
3066573
2 800
3066556
2 600
3066568
2 400
3066556

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.