Olle Bonnier litografi

439910

OLLE BONNIER (född 1925): "Det förklädda djuret", signerad Olle Bonnier, EA, färglitografi, bladstorlek 56x76 cm

Fack 36

Olle Bonnier litografi
Budhistorik (3 bud)

3067587
3053216
3049810
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.