Edith Gert oljemålning

439898

EDITH GERT (1906-1983): Interiör med kvinna och läsande flicka, signerad E Gert, olja på duk, 65,5 x 75 cm

Fack 48

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3081585
750
3074687
450
3068984
3068639
3068575

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.