Hemery Lindberg oljemålning

439895

HEMERY LINDBERG (född 1919): Grönt skummande hav, signerad, olja på pannå, 48x81 cm

Fack 22

Hemery Lindberg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3065914
650
3056945
600
3065368
600
3056945
550
3054354
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.