Olf Greder färglitografi

439889

ULF GREDER (född 1949): Place S:t Claire, signerad Ulf Greder, numrerad 342/360, bladstorlek ca 85,5x102 cm. Oramad

Olf Greder färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3065923
3065658
750
3065872
700
3065658
650
3065602
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.