Carl Wilhemsson färglitografi

439888

CARL WILHELMSSON (1866-1928): Studie från Bohuslän, färglitografi, monogramsignerad i plåten, Föreningen Grafisk konst, bladmått 26x36 cm

Fack 4

Carl Wilhemsson färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3065231
600
3066704
600
3065231
550
3066694
500
3065231
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.