Oidentifierad konstnär oljemålning

439887

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv från S:t Malo med ostronplockare och fiskare, Bretagne, olja på duk, signerad och daterad 90, 21x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (1 bud)

3055841
2017-02-06 23:37:00

2017-02-11 kl 11:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.