Angelica Wiik, färglitografi

439885

ANGELICA WIIK (född 1960): "Madonna", signerad och numrerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm

Fack 24

Angelica Wiik, färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3059418
1 900
3059760
1 800
3059418
1 700
3059738
1 600
3059418

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.