Oljemålning vintermotiv

439884

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vintermotiv, signerad och daterad H S A 1911, olja på duk, ca 44x68 cm

Tavelvagn 32

Oljemålning vintermotiv

Budhistorik (4 bud)

3066125
450
3065079
3066123
3065079

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.