Elis Ryberg färglitografi

439882

ELIS RYBERG (1919-1985), Mosebacke Torg, signerad Elis Ryberg, 89/360, färglitografi, ca 44x54 cm. Oramad

Fack 5

Elis Ryberg färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3065983
1 700
3066030
1 600
3065983
3065095
1 400
3065981
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.