Angelica Wiik färglitografi

439881

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 56,5x35 cm

Fack 18

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (31 bud)
3064573
4 200
3059426
3056997
3 800
3056886
3 600
3056995
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.