Alfred Moullion oljemålning

439877

ALFRED MOULLION (1832-1886): Naturbild mot S.t Malo, Bretagne, olja på pannå, signerad och daterad A Moullion 1880, ca 25x39 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Alfred Moullion oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3067489
3067461
1 400
3067283
1 300
3066535
3067282

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.