Yrjö Edelmann

439876

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelman, med dedikation, färglitografi, bladmått ca 88x61 cm

Fack 11

Yrjö Edelmann

Budhistorik (5 bud)
3066707
550
3062999
500
3049409
450
3050064
450
3049409

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.