Birgitta Flink oljemålning

439873

BIRGITTA FLINK (1914-1999): "Vinter", signerad, olja på duk, ca 50x66 cm

Fack 1

Birgitta Flink oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3067173
3 600
3067170
3 400
3067172
3 200
3067170
3067171
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.