Karl Höglund färglitografi

439871

KARL HÖGLUND (född 1940): Restaurangafton,signerad Karl Höglund, numrerad 161/290, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm

Fack 12

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (3 bud)

3066046
3052195
3050037

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.