John Malm oljemålning

439867

JOHN MALM (1900-1968): Stockholms slott, signerad och daterad J Malm -46, olja på pannå, ca 29x39 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 17

John Malm oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3066649
650
3066473
600
3065402
550
3055091
500
3055091

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.