Oidentifierad konstnär Blomsterstilleben

439854

KA van Eck (Holland 1800-tal): Blomsterstilleben, signerad KA van Eck, olja på duk, 38x29 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Budhistorik (14 bud)
3070065
1 400
3074194
1 300
3070065
3074191
3070065

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.