Ryno Friberg oljemålning

439853

RYNO FRIBERG (född 1920): Blomsterstilleben, signerad Ryno, olja på duk, 46x33 cm

Fack 28

Ryno Friberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3068208
2 400
3070871
3068208
3070870
1 900
3068208
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.