Skulptur

439844

SKULPTUR, fotbollsspelare, Kayser & sohn, Tyskland, stämplad KAYSER, höjd 15 cm

Smärre slitage

Metall, Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur

Budhistorik (3 bud)

3061060
3061059
1 800
3061058

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.