Bord och karmstolar

439840

BORD, KARMSTOLAR, 2 st, 1900-tal, rotting, bordets höjd 64, diameter 60 cm

Slitage

Rum 12

Bord och karmstolar

Budhistorik (10 bud)
3059578
700
3057762
650
3059577
650
3057762
600
3058452
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.