Taklykta Louis XV-stil

439833

TAKLYKTA, 1900-talets början, Louis XV-stil, opalinglas, förgylld brons, dekor med bockhuvuden och festonger, höjd 64 cm

Dekorelement skadat

Belysning, Taklampor

Rum 12

Taklykta Louis XV-stil

Budhistorik (41 bud)
3067730
8 200
3067721
8 000
3067713
7 800
3067719
7 800
3067713
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.