Kolonn nygustaviansk förgylld

439809

KOLONN, omkring år 1900, nygustaviansk, skuren dekor av girland, fleuroner samt kannelyr, förgylld samt bronserad, höjd ca 130 cm

Färgbortfall, slitage, fläckar

Möbler, Diverse

Rum 19

Kolonn nygustaviansk förgylld

Budhistorik (10 bud)
3066049
3065771
3065769
3065768
750
3064249
700

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.