Bokskåp i nyrenässans

439808

BOKSKÅP, nyrenässans, bl a mahognyfanér, valnötsrot, svärtade lister, 1800-talets andra hälft, dekor av bl a maskaroner, höjd ca 216, 116x45 cm

Slitage, lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 18

Bokskåp i nyrenässans

Budhistorik (21 bud)
3068006
4 400
3067997
4 200
3067860
3067855
3067479

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.