Konsolbord Louis XV-stil

439803

KONSOLBORD med stenskiva, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, bemålade och förgyllda, fotavslut i form av klövar, höjd 81, 41x30 cm

Bruksslitage

Rum 19

Konsolbord Louis XV-stil

Budhistorik (50 bud)
3066689
10 000
3066709
9 800
3066689
9 600
3066682
9 400
3066631
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.