John Moore Ipswich oljemålning

439797

JOHN MOORE OF IPSWICH (1820-1902): Kustbild med segelbåtar i stormigt hav, olja på duk, signerad J. Moore, 30x41 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
3065710
4 600
3065708
4 200
3065706
3065704
3 400
3063635

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.