Bordsur 1800-talets slut

439786

BORDSUR, 1800-talets slut, marmor, mässingsdekor, urverket märkt CH Paris, höjd ca 43 cm, nyckel finns

Slitage

Klockor/Ur, Bordsur

Kundcenter

Bordsur 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
3064147
3064095
3063461
3063359
700
3063357
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.