Berlock 18 k guld med heliotrop samt hematit

439770

BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g

Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt

Guld/Smycken

Monter 20

Budhistorik (7 bud)
3070889
600
3070678
550
3062148
500
3055951
450
3055947

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.