Bertil Wahlberg olja på duk

439767

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Blomsterstilleben med amaryllis, signerad, olja på duk, 93x74 cm

Lätt ytslitage

Fack 42

Bertil Wahlberg olja på duk

Budhistorik (28 bud)
3064520
2 600
3072838
2 400
3064520
3072608
3064520
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.