Oljemålning signerad Sven Lindgren

439765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Veritas Litt. Ab Nr.H Caelum et Terra cum Lacu", signerad a tergo Sven Lindgren, olja på duk, 115x89 cm

Tryckskador

Budhistorik (44 bud)
3066375
5 400
3066237
5 200
3066020
5 000
3066213
4 800
3066020
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.