Matsalsmöblemang i rokokostil

439763

MATSALSMÖBLEMANG, rokokostil, bl a, grönmålat, bestående av: bord, karmstolar, 1 par, stolar, 8 st, bordets diameter ca 130 cm, 2 st iläggskivor ca 55 cm vardera.
Se tillhörande sideboard nummer 439780 samt skåp 439823

Slitage och repor

Ändringar/tillägg
2 st iläggskivor ca 55 cm vardera.

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 19

Matsalsmöblemang i rokokostil

Budhistorik (15 bud)
3067485
4 400
3067476
4 200
3067252
3067251
3 200
3067250

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.