Tord Lager oljemålning

439758

TORD LAGER (född 1942): "Två figurer", signerad Tord lager, olja på duk, 110x145 cm

Rum 9

Tord Lager oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3065865
3 600
3065659
3 400
3064974
3 200
3051767
3051765
1 300

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.