Bosse Andersson

439756

BOSSE ANDERSSON (född 1952): Abstrakt komposition, signerad a tergo Bosse Andersson, olja på duk, ca 115x94 cm

Rum 9

Bosse Andersson

Budhistorik (1 bud)

3065694
2017-02-11 09:28:58

2017-02-11 kl 21:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.