Stolar Nordiska kompaniet

439750

STOLAR, 9 st., ek, 1900-talets början, jugend, Nordiska kompaniet, brickmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar, fuktskador, vissa ostadiga

Rum 22

Stolar Nordiska kompaniet

Budhistorik (9 bud)
3065476
850
3066259
3065476
750
3066256
700
3065476
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.