Christian Eckardt oljemålning 1800-tal

439747

CHRISTIAN ECKARDT (Danmark, 1832-1914): Kustvy med fartyg, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 80x125 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Nautica/Technica

Rum 9

Budhistorik (38 bud)
3066214
11 500
3066212
11 000
3066208
10 500
3066200
10 000
3066205
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.