Tore Wideryd Stockholm

439742

TORE WIDERYD (1908-1992): Stockholm, akvarell, signerad T Wideryd -58, 23x15 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Tore Wideryd Stockholm
Budhistorik

2017-02-14 kl 10:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.