Mart Org oljemålning

439733

MART ORG (född 1935): Vy över Hornsgatan, Stockholm, olja på duk 82 x 100 cm, signerad och daterad 1989

Fack 15

Mart Org oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3063678
11 500
3063686
11 000
3063678
10 500
3063681
10 000
3063678
8 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.