Brickbord

439728

BRICKBORD, tidigt 1900-tal, saxade fällbara ben, brickan med handtag i brons, utfört i ek, höjd ca 70, brickan 74x50 cm

Smärre slitage

Rum 5

Brickbord

Budhistorik (16 bud)
3066903
1 600
3066894
3066900
3066894
1 400
3066879
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.