Byrå engelsk stil

439727

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sk "campaign style", betsat trä, beslag och kantskydd i mässing, höjd ca 71, 72x30 cm

Slitage, märken, rester av klisterlapp på skiva

Rum 7

Byrå engelsk stil

Budhistorik (25 bud)
3070395
1 900
3070368
1 800
3070335
1 700
3070192
1 600
3070076

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.