Skrivbordsstol

439725

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, fyrdelar centralfot i aluminium, klädsel av tyg, snurrfunktion, höj- sänkbar

Slitage, fläckar, mindre skada på klädsel

Rum 12

Skrivbordsstol

Budhistorik

2017-02-12 kl 18:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.