Smycken 5 dlr silver

439723

SMYCKEN, 5 dlr, silver med kvarts, bestående av: 3 armband varav ett med fasettslipad bergskristall, 2 hängen varav ett med ametist samt ett med bergskristall, finska formgivare bl. a Einari Ailio, 1900-talets sista kvartal

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 20

Smycken 5 dlr silver

Budhistorik (9 bud)
3068070
1 300
3067527
3065319
3062842
3065315

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.