Gardinomtag Frankrike

439712

GARDINOMTAG, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis Seizestil, stämplade G.H., dekor i form av nerstuckna pilar, höjd ca 28 cm

Diverse

Gardinomtag Frankrike

Budhistorik (6 bud)
3067080
3067075
3066157
3056919
600
3052792
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.